دست خالی ضدانقلاب!

دست خالی ضدانقلاب!

مدتی از اجرای طرح مردمی کردن یارانه‌ها و پرداخت عادلانه یارانه به اقشار مختلف مردم در کشور می‌گذرد و ضدانقلاب که به خیال خام خود می‌خواست از این موضوع برای ضربه‌زدن به اصل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت امر سوءاستفاده کند به اقدامات دست چندم رسانه‌ای روی آورده است.

عناصر خودفروخته‌‌ی لیبرتی نشین همگام با شبکه‌های معاند عبری عربی از جمله سعودی اینترنشنال و بی‌بی‌سی فارسی که در بسیاری از مقاطع حساس، عمق عناد و دشمنی‌شان با مردم ایران را به وضوح نشان داده‌اند، در تازه‌ترین اقدامات مذبوحانه خود دست به انتشار فیلمهای قدیمی و تقطیع سخنان بزرگان نظام زده‌اند.

 

این شبکه‌های معاند با اقدامات نخ‌نمای رسانه‌ای و انتشار برخی مطالب سراسر کذب سعی دارند به مخاطبان خود طوری القاء کنند که دستشان پر است از نارضایتی آحاد مختلف مردم از جمله مقامات ملی و محلی… غافل از اینکه پایه‌های محکم اعتقاد به ایران یکپارچه، هیچ گاه با این تکانه‌های مصنوعی متزلزل نشده و دشمنان ملت شریف ایران آرزوی تضعیف نظام را به گور خواهند برد.

ضدانقلاب حتی با دستپاچگی و بدون عبرت گرفتن از افتضاحاتی که بارها به بار آورده‌اند، در جدیدترین تحرکات خود به انتشار فیلم‌های قدیمی از اغتشاشات سال ۸۸ و نیز اتفاقات ناگوار سال ۹۶ در هجوم به یک فروشگاه در استان البرز اقدام کردند که پس از روشن شدن موضوع مجبور به فرار رو به جلو شدند و افتضاح رسانه‌ای خود را به هیچ وجه قبول نکردند.

آنها در راستای اهداف شوم استکبار در تازه‌ترین موج‌سواری بیهوده‌ روی اخبار و تقطیع خبرهای منتشر شده در رسانه‌های رسمی کشور، سعی در ایجاد هیجان کاذب و ناآرامی روانی مردم داشتند.

رسانه‌های معاند تیتر خبر خبرگزاری ایسنا از خطبه‌های نماز جمعه همدان را، بدون انتشار لید و متن خبر همراه با تحلیلی آبکی در رسانه‌های خود به نمایش گذاشتند تا با سیاه‌نمایی و ارائه برداشتهای غلط، از آن به عنوان وضع نامساعد مردم که صدای امام جمعه را هم درآورده یاد کنند!

حال آنکه خبر مذکور بر سخنان امام جمعه‌ی همدان در تجلیل از وفاق و همدلی مردم و لزوم یاری رساندن آحاد جامعه به یکدیگر در وقت کمبودها تأکید داشته است.

گفتنی است در بخشی از خبر مذکور آمده است:

«حجت الاسلام شعبانی‌موثقی وضعیت موجود را یک‌شوک موقت اقتصادی بر کشور دانست و گفت: مردم در چنین شرایطی باید به دولت کمک کنند، هجمه بر بازار باعت می‌شود گرانی‌ها بیشتر شود، خریدهای بیش از اندازه اشتباه است، مردم باید طبق فرموده‌های رهبری در این شرایط کمک کنند.»

در بخش دیگری از این خبر نیز آمده است:

«… ایثار، فضل و بزرگی را فراموش نکنیم، اگر می‌خواهیم خدا به ما رحم کند به یکدیگر رحم کنیم.»

درباره ی

مطلب پیشنهادی

طرح عفاف و حجاب در ادارات استان همدان اجرایی می شود

علیرضا قاسمی‌فرزاد عصر چهارشنبه در همایش عفت فاطمی و غیرت علوی به مناسبت بزرگداشت هفته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code