تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : khalilan
حوزه : برگزیده ها, جامعه, مطالب اصلی
شماره : 3267
تاریخ : ۳۰ مرداد, ۱۳۹۸ :: ۱:۱۸
زن قاتل ملایری اعتراف کرد فرمانده انتظامی شهرستان ملایر با اشاره به بازجویی انجام شده از زن قاتل دستگیر شده ملایری، گفت: این فرد ادعا می کند انگیزه قتل ها انتقام گیری مرگ پسر یک ساله اش بوده است.

به گزارش همدانستان، سرهنگ محمدباقر سلگی در گفت و گو با ایسنا، منطقه همدان، افزود:  متهم، الف- ق، 37 ساله که مادر یک پسر دیگر هم است، در بازجویی ها مدعی شده چون 4 نفر مقتول در زمان بیماری پسر یک ساله ام در انتقال آن به بیمارستان و روند درمانش کوتاهی کردند، از نظر من این افراد عاملان اصلی مرگ پسرم محسوب می شدند بنابراین تصمیم به قتل آنها گرفتم.
وی با بیان اینکه متهم اعتراف کرده است که با تهیه قرص سیانور 4 نفر را به قتل رسانده است، خاطرنشان کرد: این شایعه که متهم مشکل فساد اخلاقی داشته، رد می شود.
سلگی با اشاره به اینکه متهم در بازار در کار معامله طلا بوده است، اعلام کرد: در حال حاضر قاتل در بازداشت به سر می رود و برای روشن شدن زوایای پنهان ماجرا، روند بازجویی تخصصی از وی همچنان ادامه داد.
فرمانده انتظامی ملایر با تشکر از همکاری و مساعدت دادستان و قاضی پرونده تصریح کرد: نیروی انتظامی ملایر در کشف و برخورد با جرائم و مقابله با مخلان نظم و آرامش عمومی از هیچ تلاشی فروگذار نیست و از تمام نیرو و توان خود استفاده می کند.
به گزارش ایسنا، ماه گذشته خبر قتل 4 نفر از اعضای یک خانواده در محلات مختلف شهر ملایر بسیار حاشیه ساز شد سرو صدای فراوانی به پاکرد.
یکی از مقتولان بانوی جوان و بارداری بود که خبر قتل وی باعث تأثر و تأسف شهروندان ملایری شد که سرانجام عوامل انتظامی با رصد اطلاعاتی و شناسایی پاتوق ها و محل های رفت و آمد این فرد، مکان اختفای متهم را شناسایی کرده و 2 روز پیش با همکاری مأموران پلیس مشهد این متهم را در مشهد دستگیر کردند.

© 2019 تمام حقوق این سایت برای همدانستان محفوظ می باشد.