تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : khalilan
حوزه : اقتصاد, برگزیده ها, مطالب اصلی
شماره : 2505
تاریخ : ۱۳ فروردین, ۱۳۹۸ :: ۱۴:۲۷
گاز ۱۰ روستای نهاوند قطع شد رئیس اداره گاز نهاوند، گفت: گاز ۱۰ روستای نهاوند براثر برخورد ادوات راه‌سازی با لوله قطع شد.

به گزارش همدانستان احمد ناصری در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: گاز ۱۰ روستای تاز ناب‌ها، محمدآباد علیا و سفلی، راوند و رود حسن قطع‌شده است.

وی علت قطعی گاز را برخورد گریدر اداره راهداری با لوله انتقال گاز عنوان کرد و گفت: به‌محض مطلوب شدن شرایط آب و هوایی و تخلیه منطقه از آب عملیات تعمیرات برای وصل گاز این روستاها انجام می‌شود.

در ادامه نیز علی مرادی شهردار شهر برزول از توابع نهاوند در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: مردم شهر برزول امشب نخوابند و هوشیار باشند.

وی با تأکید بر اینکه مردم جهت جلوگیری از ورود آب به منازل از کیسه‌های شن و ماسه استفاده کنند، تصریح کرد: متأسفانه به علت اینکه تنها راه هدایت آب سراب گیان و برخی رودخانه‌های فصلی بخش گیان، مسیر شهر برزول است، دهانه پل ورودی شهر برزول حدفاصل برزول به روستای گیل‌آباد گنجایش عبور حجم فعلی آب باران را ندارد.

شهردار برزول، ادامه داد: در راستای این مهم مجبور هستیم فعلاً راه عبوری برزول به روستای گیل‌آباد را مسدود نمائیم چراکه بخش زیادی از آب بر روی پل جاری‌شده است.

وی بابیان اینکه یک باب مغازه قدیمی که احتمال ریزش داشت توسط شهرداری تخریب شد، گفت: با همکاری مردم و کشاورزان برزول جاده قدمی برزول- سر دوران هم تخریب شد و با ایجاد یک سد خاکی تا این لحظه مانع ورود سیل به شهر برزول شده‌ایم.

© 2019 تمام حقوق این سایت برای همدانستان محفوظ می باشد.