چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ | ۱۳:۳۶ ب.ظ
امشب همدان ۸ درجه سرد می‌شود
مسئول مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان از کاهش ۸ درجه‌ای دمای هوای استان از امشب خبر داد.

نادر پیرتاج‌همدانی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اعلام کرد: طی ۲۴ ساعت آینده آسمان استان نیمه‌ابری تا ابری، همراه با بارش پراکنده برف و باران و در بعدازظهر کاهش ابر و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه فردا خبری از بارندگی در استان وجود نخواهد داشت، ادامه داد: از بعدازظهر روز جمعه سامانه بارشی جدیدی وارد استان می‌شود که تا روز دوشنبه هفته آینده ادامه خواهد  داشت که البته شدت و ضعف این سامانه در اخبار بعدی اعلام دارد.

پیرتاج‌همدانی با بیان اینکه دمای امشب استان طی امشب ۶ تا ۸ درجه کاهش پیدا می کند، اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته حداقل دمای همدان منفی ۱ درجه بوده و در گرم ترین ساعات به ۳ درجه سانتی گراد رسیده است.

وی گرم‌ترین نقطه استان در روز گذشته را با دمای ۱۱ درجه سانتیگراد مربوط به نهاوند دانست و افزود: این درحالیست که رزن و همدان با حداقل دمای منفی یک درجه سانتیگراد سردترین نقاط استان گزارش و ثبت شده است.

ملایر رکورددار بارش باران در روز گذشته

پیرتاج‌همدانی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ملایر با بارش ۳۲ میلیمتری باران رکورددار بارندگی در روز گذشته بوده است، اظهار کرد:  میزان‌ بارش‌ها در همدان ۱۶ میلیمتر، نهاوند ۲۸، تویسرکان ۱۸، اسدآباد ۲۰، رزن ۲۳، فامنین ۲۱، قهاوند ۱۹، گل‌تپه ۱۹، کبودراهنگ ۱۹ و در بهار ۱۷ میلیمتر ثبت شده است.

اخبار مرتبط

لینک کوتاه: http://hamedanestan.ir/?p=9627