یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ | ۱۰:۴۴ ق.ظ
با شکایت دولتی ها؛ دبیر جبهه پایداری همدان به دادگاه فراخوانده شد
طعم خوشِ آزادی در دولت تدبیر و امید!
به دنبال سخنرانی دکتر حسن عباسی رئیس مرکز دکترینال امنیت بدون مرز در همدان حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی به دلیل سخنرانی پیش از آغاز این برنامه و با اتهام نشر اکاذیب به دادگاه فراخوانده شد.

هنوز دو هفته از برگزاری یادواره شهدای کوی حصار امام خمینی(ره) همدان با سخنرانی دکتر حسن عباسی رئیس مرکز دکترینال امنیت بدون مرز نگذشته که حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی دبیر جبهه پایداری همدان به دلیل سخنرانی در ابتدای مراسم یادواره شهدا به دادگاه فراخوانده شد.

حجت الاسلام فلاحی در این ارتباط در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: با شکایت فرمانداری همدان روز یکشنبه به اتهام نشر اکاذیب در سخنان خود در مراسم یادواره شهدا باید در دادگاه حاضر شوم.

وی افزود: ظاهراً موارد اتهامی متوجه عدم لغو مراسم مذکور با وجود اصرار برخی دستگاه‌های دولتی بر تعطیلی آن و یا احتمالاً اشاره به برگزاری مراسم هتاکی اصلاح‌طلبان با سخنرانی رضوی فقیه در همدان است.

دبیر جبهه پایداری در همدان یادآور شد: تاکنون پنج بار از اینجانب به بهانه‌های مختلف شکایت شده که سه مورد آن در ابتدای کار با منع تعقیب مختومه شده است، یک مورد با تشکیل دادگاه تبرئه و یک مورد نیز با جریمه مواجه شده‌ام که در مرحله فرجام‌خواهی قرار دارد.

وی گفت: در خصوص سخنرانی دکتر عباسی در همدان نیز فشار زیادی به برگزارکنندگان مراسم وارد آمد که تعطیل شود و از آنها تعهد گرفته شد تا سخنران برنامه علیه دولت چیزی نگوید، حتی بنرهای مراسم نیز از سطح شهر جمع‌آوری شد.

در همین زمینه جمعی از برگزارکنندگان مراسم یادواره با صدور بیانیه‌ای ضمن اعتراض به ظرفیت اندک انتقادپذیری مسؤولان استانی، امکان طرح هرگونه انتقاد سلب شده به نحوی که از شخص رئیس جمهور تا مدیران استانی منتقدین را به انواع و اقسام انگ‌ها و برچسب‌های توهین‌آمیز مزین می‌کنند!

در این بیانیه آمده است که مسؤولان سیاسی استان برای آن که رکود، بیکاری و ناامیدی جامعه استان به خصوص قاطبه جوان فراموش شود کوچک‌ترین انتقاد را با شکایت پاسخ می‌دهند تا اندک اعتراض‌ها نیز خاموش شود.

برگزار کنندگان این مراسم اظهار امیدواری کردند پیش از آن که بی‌تدبیری‌ها منجر به دامن زدن التهابات در جامعه شود، غائله تهدید و شکایت از منتقدین به پایان برسد.

فارس

اخبار مرتبط

لینک کوتاه: http://hamedanestan.ir/?p=9501
  1. علی   آذر ۲۸, ۱۳۹۵  

    منتقدین یا دروغگویان؟ اگر کسی به واقع در پی نقد است چرا سخن از غارت باور نکردنی سال های ۸۴ تا ۹۲ به میان نمی آورد؟ اگر بتوان در ۵ ثانیه یک اسکناس ۱۰۰ دلاری را سوزاند و نابود کرد و تمام درآمد افسانه ای ۷۰۰ میلیارد دلاری دولت فاجعه و ویرانی یا همان دولت های احمدی نژاد ۱۰۰ دلاری بود ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته عده ای را مشغول سوزاندن ۱۰۰ دلاری می کردیم در ۱۰۰ سال هم نمی شد این ثروت افسانه ای را که محمود احمدی نژاد ودارودسته اش چاپیدند و نابود کردند آتش زد! حالا حامیان فاجعه بزرگ که شاید برای اقتصاد میهن ما بدتر از حملهٔ مغولان بوده انتظار دارند هر دروغ بی سر و تهی را به دولتی که دارد گندهای احمدی نژاد را پاک می کند نسبت دهند و کسی هم از آن ها بازخواست نکند! اگرچه خودم به دولت ایرادهای فروانی دارم اما بسیار بی شرمانه است که گروهی که دوست دارند ایران در تحریم و انزوا باشد( چون دراین شرایط می توانند به بهانهٔ دورزدن تحریم بیشتر دزدی کنند و راحت تر بیت المال را بچاپند ) نام دروغ ها و خیانت های خود را نقد بگذارند و کسی هم حق نداشته باشد بگوید بالای چشمتان ابروست! ژرفای فاجعه تا آنجاست که خودرا بالاتر از این ها می دانند که چیزی را نزد قاضی توضیح دهند و باور دارند هر دروغ که گفتند و هر خیانتی که کردند هم قوهٔ قضائیه نباید اجازه پرسش از آن ها را داشته باشد،چه برسد به حکم صادر کردن در بارهٔ آن ها