سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ | ۰۸:۳۶ ق.ظ
جلسه درمانی؛ راهکار مسئولان برای حل مسئله تپه پیسها
اگر نهادی هم اقدام کند و به مسئله رسیدگی کند عزیزان به همراه روابط عمومی‌های خود می‌آیند تا عکسی هم بگیرند و در آرشیو خود نگاه دارند. بیش از دوسال است وعده تاسیس گرمخانه در همدان را می‌دهند اما در حوزه عمل، بازدید از گرمخانه‌های تهران و درآغوش گرفتن کارتن‌ خواب های تهرانی تنها خروجی این جماعت پرسروصدا در این زمینه است.

مدت‌هاست تصاویر مختلف از تپه پیسا همدان منتشر می‌شود و رسانه‌ها و تشکل‌های دانشجویی و مردمی از وضعیت وخیم  منطقه سخن می‌گویند و در جلسات مختلف استانداری و شورای شهر شرکت کرده و لزوم توجه به این منطقه را مطالبه می‌کنند.
اما ظاهرا این جلسات به جای آنکه مبدایی برای اقدام شود، تبدیل به مسکن و دارو التیام بخش برای مدیران شهری و استانی شده است. البته برخی از مدیران از ایجاد چنین منطقه‌ای راضی هستند و آنجا را مکانی برای معتادان می‌دانند که جمع می‌شوند و به «استادان» و «متخصصین» نمی‌روند.
در جلسات نیز دور هم جمع شده و فضای آنجا را توصیف می‌کنند. یک عضو شورای شهر می‌گوید شهرداری همدان برای سرمایه‌گذاری در منطقه تپه پیسا ورود پیدا نکرد. عضو دیگر می‌گوید مسئولیت اصلی موضوع تپه پیسای همدان بر دوش فرماندار بوده تا زمانی که حضور نداشته باشند نمی‌توان جلسه را تشکیل داد و از این دست پاس‌کاری‌ها و توصیف و خود انتقادی و سخنرانی بسیار است. اما در عمل هیچ تغییری دیده نمی‌شود.
حال اگر نهادی هم اقدام کند و به مسئله رسیدگی کند عزیزان به همراه روابط عمومی‌های خود می‌آیند تا عکسی هم بگیرند و در آرشیو خود نگاه دارند.
بیش از دوسال است وعده تاسیس گرمخانه در همدان را می‌دهند اما در حوزه عمل، بازدید از گرمخانه‌های تهران و درآغوش گرفتن کارتن‌ خواب های تهرانی تنها خروجی این جماعت پرسروصدا در این زمینه است.

اخبار مرتبط

لینک کوتاه: http://hamedanestan.ir/?p=9479