یکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ | ۱۴:۴۱ ب.ظ
آقای نماینده! یک میلیارد تومان را از کجا آورده اید؟
آقای خجسته عضو شورای شهر همدان و برادر نماینده مردم همدان در مجلس اعلام کرده اند از طرف حاج امیر خجسته چمن مصنوعی اهداء خواهد شد و این چمن های مصنوعی اهداء شده از طرف حاج امیر خجسته به مبلغ یک میلیارد تومان می باشد.

رضا خجسته عضو شورای شهر همدان در کانال تلگرام خود از اهدای ۵۰۰۰مترمربع چمن مصنوعی از سوی برادرش امیرخجسته(نماینده مردم همدان) به مناطقی که زمین فوتبال ندارند، خبر داد.

وی نوشت:

باسلام خدمت اعضای محترم گروه

با اهداء ۵۰۰۰ متر مربع چمن مصنوعی توسط حاج امیر خجسته نماینده محترم مردم ولایتمدار همدان در مجلس شورای اسلامی، مناطقی که زمین فوتبال ندارند  باحمایت اعضای محترم کمیسیون فرهنگی و اعضای شورای شهر و شهر دار همدان و رئیس ورزش محلات  دارای زمین چمن مصنوعی جهت بازی فوتبال می شوند… چمن های مصنوعی اهداء شده از طرف حاج امیر خجسته به مبلغ یک میلیارد تومان می باشد

 

حال سوالی که وجود دارد این است که یک میلیارد تومان چگونه از طرف آقای خجسته تامین شده است. آیا این پول شخصی ایشان است؟ اگر این پول شخصی ایشان است، اسناد آن منتشر شود که مشخص شود این پول حاصل حقوق ایشان یا کار اقتصادی یا ارثیه و یا … است و اگر این پول از جایی دیگری تامین شده است چرا آقای خجسته این هزینه را به اسم برادر خود می‌نویسند؟

اخبار مرتبط

لینک کوتاه: http://hamedanestan.ir/?p=9448